top of page
Szukaj
  • pcggo red.

Stolica Kultury Fizycznej - to brzmi dumnie!

Zaktualizowano: 12 maj 2020


Już w najbliższy czwartek, 13 czerwca, odbędzie się debata publiczna o sportowej przyszłości Wrocławia pod hasłem #PORUSZAMYWROCŁAW.


Gościem specjalnym będzie JACK MAITLAND - jeden z najbardziej utytułowanych trenerów triathlonu na świecie, wielokrotny reprezentant Wielkiej Brytanii, współtwórca i główny trener Triathlon High Performance Centre w LEEDS – największego ośrodka szkoleniowego w Wielkiej Brytanii - który znacznie przyczynił się do nadania miastu charakteru aglomeracji sportowej.


Do dyskusji zaproszono przedstawicieli władz miasta, uczelni wyższych, stowarzyszeń, fundacji i ruchów społecznych, zarządzających obiektami sportowymi, właścicieli klubów sportowych, organizatorów eventów, dyrektorów szkół podstawowych i oczywiście Wrocławian - a wszystkich połączy chęć i potrzeba kreowania Kultury Fizycznej i życia w ruchu!


Dyskusję poprowadzą: KACPER ADAM - dwukrotny mistrz Polski na dystansie 1/2 IronMan oraz PIOTR BARAN - prezes fundacji PCG GO, integrującej środowisko biznesowe i społeczne w idei życia w ruchu #PORUSZAMYWROCŁAW

Rozmawiać będziemy o kreowaniu unikalnego wyróżnika Wrocławia zadając sobie pytanie: Czy Wrocław może stać się najbardziej aktywnym sportowo miastem w Polsce (z perspektywy mieszkańca). Spotkanie ma na celu integrację wpływowych środowisk, głównie jednostek administracyjnych i organizatorów aktywności w naszym mieście, pojawią się też pewnie pomysły na tworzenie przyjaznego otoczenia miejskiego, sprzyjającego rozwojowi unikalnej Wrocławskiej Kultury Fizycznej. A wszystko odniesiemy do sukcesu miasta Leeds w Wielkiej Brytanii, które wykreowało się na narodowy ośrodek sportu.

ZAPRASZAMY każdego, kto chce zająć stanowisko, podzielić się refleksjami czy pomysłami w tej ważnej debacie o przyszłości naszego miasta. Dołączcie do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/315128162713225/?active_tab=about

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page