top of page

sob., 02 mar

|

4HOPS Cycling Pub

2/3 - dwóch mistrzów trzech sportów

Pierwsze i jedyne takie spotkanie dwóch wybitnych ultratriathlonistów i mistrzów świata - JERZEGO GÓRSKIEGO oraz ROBERTA KARASIA.

Niestety, rejestracja już się zakończyła :(
Zapraszamy na inne eventy
2/3 - dwóch mistrzów trzech sportów

Czas i lokalizacja

02 mar 2019, 18:00

4HOPS Cycling Pub, Ofiar Oświęcimskich 46/1a, 50-059 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Wydarzenie odbędzie się w formule wywiadu/panelu dyskusyjnego z udziałem publiczności i mediów. Podczas spotkania będziemy mieli szansę posłuchać rozmowy wybitnych ultratriahlonistów - Jerzego Górskiego oraz Roberta Karasia. Spotkanie ma na celu promocję sportu i zdrowego trybu życia, ale także samego Wrocławia, jako miasta przyjaznego osobom aktywnym, aspirującego do tytułu polskiej stolicy sportu. Moderatorem spotkania będzie Kacper Adam - dwukrotny mistrz Polski na dystansie 1/2 Iron Man.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w spotkaniu Mistrzów należy dokonać bezpłatnej rejestracji.

Dla tych, którzy nie pojawią się osobiście w 4HOPS Cycling Pub, udostępnimy transmisję on line na naszym profilu Facebook.

SYLWETKI MISTRZÓW

Jerzy Górski - ur. 1954r. w Głogowie, polski triathlonista, mistrz świata z 1990 r. w podwójnym Ironmanie (7,6 km pływania, 360 km jazdy na rowerze i 84 km biegu). Tytuł mistrzowski zdobył w Huntsville (USA) pokonując cały dystans w 24 godziny 47 minut i 46 sekund. Wielokrotny uczestnik zawodów ultraman, maratonów i ultramaratonów na całym świecie. Bohater filmu pt. „Najlepszy”, gdzie bardzo realistycznie pokazano jego największy życiowy sukces - wyjścia z nałogu dzięki sportowi i zdobycie mistrzostwa świata. Film otrzymał nagrodę publiczności na festiwalu w Gdyni. Aktualnie jest organizatorem Crossu Straceńców w Głogowie crossstracencow.pl i Sławskiego Festiwalu Triathlonu triathlonslawa.pl oraz przygotowuje się do kolejnych startów w sezonie 2019.

Robert Karaś - ur. 1990r. w Elblągu, polski triathlonista, dwukrotny mistrz świata ultratriathlonów: w 2017 roku na podwójnym dystansie Ironmana i w 2018 roku w Lensahn (GER) na dystansie potrójnego Ironmana (11,4 km pływania, 540 km jazdy na rowerze i 126,6 km biegu), który pokonał w czasie 30 godzin 48 minut i 57 sekund. Wcześniej strażak dziś dla wielu wzór wytrzymałości i konsekwencji w dążeniu do przekraczania własnych granic w sporcie i nie tylko. Wspiera wiele inicjatyw charytatywnych, z radością dzieli się swoją pasją i wiedzą. Obecnie prowadzi drużynę triathlonową Team Karaś (teamkaras.pl) i platformę treningową Ironman Inspiration ironmaninspiration.com oraz trenuje do mistrzostw świata Ironman Kona 2019 na Hawajach.

MIEJSCE

4HOPS Cycling Pub - miejsce gromadzące miłośników dwóch kółek, z jednej strony profesjonalistów i pasjonatów kolarstwa, a z drugiej każdego, kto jeździ na rowerze. Najważniejszymi elementami wyposażenia są tu unikalne rowery, historyczne plakaty i zdjęcia, akcesoria (kierownice, siodełka, koła) czy koszulki słynnych kolarzy i triathlonistów. Pod sufitem powieszony jest taki sam model roweru, na jakim Robert Karaś zdobył tytuł mistrza świata.

Przed spotkaniem Mistrzów ten rower zostanie podmieniony na oryginalny egzemplarz, należący do Roberta Karasia, na którym sportowiec pobił w 2018 rekord świata.

Organizatorami wydarzenia są: 4HOPS Cycling Pub, OLIMPIUS Tri Space oraz fundacja PCG GO

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page